درآمد هر سفارش چگونه تسویه می‌شود؟ کمیسیون را چگونه پرداخت کنم؟

در این آموزش به دو موضوع مالی می‌پردازیم:

  1. اگر مشتری هزینه را آنلاین پرداخت کند، درآمدم را چگونه از اسپارد دریافت می‌کنم؟
  2. اگر مشتری نقدی پرداخت کند، مبلغ کمیسیون را چگونه پرداخت کنم؟

 

مشتری‌ در حین انجام یا در زمانی که سفارش پایان می‌پذیرد می‌تواند روش پرداخت خود را انتخاب کند. این به انتخاب مشتری بستگی دارد که براساس شرایط خود مبلغ سفارش را آنلاین یا نقدی پرداخت کند. نوع پرداخت آنلاین به معنی پرداخت مشتری فقط از طریق اپلیکیشن اسپارد است و پرداخت نقدی به معنی انتخاب یکی از روش‌های کارت به کارت، پول نقد، ارسال از طریق اپلیکیشن‌های پرداخت و … خواهد شد.

اگر مشتری هزینه را به آنلاین پرداخت کند پردازش این هزینه توسط اسپارد خواهد بود. بعد از اینکه مشتری مبلغ سفارش را از طریق اپلیکیشن اسپارد پرداخت کند، مبلغ سفارش بعد از کسر شدن از حساب بانکی مشتری به حساب بانکی اسپارد انتقال داده خواهد شد. اسپارد پس از کسر میزان کمیسیون بقیه هزینه سفارش را در حساب کاربری شما در اسپارد قرار خواهد داد. برای مشاهده این بخش باید به قسمت حسابداری در اپلیکیشن مراجعه کنید.

پس از اینکه این مبلغ به حساب شما اضافه شد، شما می‌توانید با کلیک بر روی گزینه درخواست تسویه، موجودی حساب خود در اسپارد را به حساب بانکی متعلق به خودتان انتقال دهید.

در صورتی که مشتری هزینه سفارش را به صورت نقدی به شما پرداخت کرد شما برای پرداخت کمیسیون باید به بخش حسابداری اپلیکیشن مراجعه کنید.

سپس بر روی دکمه افزایش موجودی کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی گزینه افزایش موجودی به صفحه زیر منتقل خواهید شد. در قسمتی که نوشته شده است “مبلغ افزایش موجودی” در مقابل عبارت “تومان” کلیک کنید و سپس مبلغ خود را به صورت زیر وارد کنید.

پس از وارد کردن مبلغ به صورت تومان دکمه پرداخت را بزنید و منتظر بمانید تا به صفحه بانک منتقل شوید.

در صفحه بانک باید به صورت عکس زیر اطلاعات بانکی خود را وارد نمایید.

پس از وارد کردن اطلاعات بانکی خود شماره‌ای که در عکس می‌بینید را در جای مخصوص خود بنویسید و سپس دکمه پرداخت را بزنید.

پس از اینکه پرداخت موفقیت‌آمیز انجام شد. دکمه بازگشت به اسپارد را بزنید.

به صورتی که در بالا توضیح داده شد شما می‌توانید کمیسیون سفارشات خود را به اسپارد پرداخت کنید.

آموزش‌های مرتبط

دیدگاه‌تان را بنویسید.