راهنمای فعالسازی رمز یکبار مصرف – بانک ایران زمین

متخصص گرامی، به دلیل تغییرات سیستم بانکی، شما از این به بعد نیازمندید تا از طریق رمز یکبار مصرف پرداخت‌های اینترنتی خود مثل افزایش اعتبار (پرداخت کمیسیون) در اسپارد را انجام دهید.

این آموزش مخصوص دارندگان کارت بانک “ایران زمین” است. اگر کارت شما متعلق به این بانک است ادامه آموزش را مطالعه کنید در غیراینصورت لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا لیست بانک‌ها را مشاهده کنید و سپس بر روی نام بانک خود کلیک کنید.

مشاهده لیست آموزش دیگر بانک‌ها

اگر شما دارنده کارت بانک “ایران زمین” هستید آموزش زیر را تا پایان مطالعه کنید. ما تمام روش‌های دریافت رمزهای یکبار مصرف را به ترتیب آموزش خواهیم داد.

 

روش اول: مراجعه حضوری به شعبه بانک

اگر به هر دلیلی امکان نصب و فعالسازی غیرحضوری رمز یکبار مصرف را ندارید می‌بایست به شعبه بانک خود مراجعه کنید و پس از مراجعه به باجه مورد نظر در بانک درخواست فعالسازی رمز یکبار مصرف را داشته باشید تا متصدی بانک اینکار را برای شما انجام دهد.

 

روش دوم: فعالسازی غیرحضوری

برای دریافت و استفاده از رمز دوم یک‌بارمصرف کارت‌های بانک ایران‌زمین، ابتدا به یکی از شعب این بانک مراجعه کنید و درخواست خود را برای استفاده از رمز دوم یک‌بارمصرف ثبت کنید. برای این کار باید فرم «درخواست استفاده از خدمات رمز یک‌بارمصرف» را پر کنید.

 

۲. سپس باید اپلیکیشن «رمزساز بانک ایران‌زمین» را از سایت بانک ایران‌زمین دانلود و آن را نصب کنید. برای دانلود این اپلیکیشن اینجا را کلیک کنید.

۳. سپس بانک به شما یک کد تصویری می‌دهد. در این زمان کد فعال‌سازی اپلیکیشن رمزساز بانک ایران‌زمین نیز برای شماره همراه شما پیامک می‌شود.

 

۴. در ادامه باید کد تصویری که از بانک دریافت کردید را توسط اپلیکیشن اسکن کنید.

۵. بعد از اسکن کد تصویری، باید در منوی اپلیکیشن روی گزینه «فعال‌سازی رمز دوم کارت» کلیک کنید. سپس از شما خواسته می‌شود تا کد فعال‌سازی که برایتان پیامک شده را وارد کنید.

 

۶. در نهایت باید رمزی را برای اپلیکیشن خود تعیین کنید.

۷. بعد از طی این مراحل، شما وارد اپلیکیشن می‌شوید و رمز یک‌بارمصرف دوم به شما نمایش داده می‌شود.

 

ازاین‌پس نیز، در هنگام خرید اینترنتی و تراکنش‌های بالای ۵۰۰ هزار تومان، اپلیکیشن رمزساز بانک ایران‌زمین را باز کنید و رمزی را که برای اپلیکیشن تعیین کرده بودید را وارد کنید. در نهایت وارد اپلیکیشن می‌شوید و رمز دوم یک‌بارمصرف کارتتان به شما نمایش داده می‌شود.فقط توجه داشته باشید که این رمز تنها تا پر شدن خط پایین رمز اعتبار دارد و زمانی که این خط پر شود، آن رمز دیگر اعتبار نخواهد داشت و رمز جدید به شما نمایش داده می‌شود.

*** برای دریافت نسخه آیفون و اندروید رمز ساز ایران زمین عدد 25 را به 30006905 ارسال کنید

متخصص گرامی، اگر به هر دلیلی نتوانستید رمز یکبار مصرف خود را فعال کنید حتما با پشتیبانی اسپارد تماس بگیرید یا به شعبه بانک صادرکننده کارت خود مراجعه حضوری داشته باشید.

مشاهده لیست آموزش دیگر بانک‌ها

 

دیدگاه‌تان را بنویسید.