راهنمای فعالسازی رمز یکبار مصرف – بانک دی

متخصص گرامی، به دلیل تغییرات سیستم بانکی، شما از این به بعد نیازمندید تا از طریق رمز یکبار مصرف پرداخت‌های اینترنتی خود مثل افزایش اعتبار (پرداخت کمیسیون) در اسپارد را انجام دهید.

این آموزش مخصوص دارندگان کارت بانک “دی” است. اگر کارت شما متعلق به این بانک است ادامه آموزش را مطالعه کنید در غیراینصورت لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا لیست بانک‌ها را مشاهده کنید و سپس بر روی نام بانک خود کلیک کنید.

مشاهده لیست آموزش دیگر بانک‌ها

اگر شما دارنده کارت بانک “دی” هستید آموزش زیر را تا پایان مطالعه کنید. ما تمام روش‌های دریافت رمزهای یکبار مصرف را به ترتیب آموزش خواهیم داد.

 

روش اول: مراجعه حضوری به شعبه بانک

اگر به هر دلیلی امکان نصب و فعالسازی غیرحضوری رمز یکبار مصرف را ندارید می‌بایست به شعبه بانک خود مراجعه کنید و پس از مراجعه به باجه مورد نظر در بانک درخواست فعالسازی رمز یکبار مصرف را داشته باشید تا متصدی بانک اینکار را برای شما انجام دهد.

 

آموزش ویدیویی: متخصص گرامی با کلیک بر روی آموزش ویدیویی زیر نحوه دریافت رمز یکبار مصرف را مشاهده خواهید کرد.

آموزش نصب و فعالسازی اپلیکیشن ارس بانک دی

آموزش متنی:

برای دریافت رمز دوم پویای یکبار مصرف بانک دی باید از اپلیکیشن ارس استفاده شود. بعد از ورود به سایت بانک نرم‌افزار موردنظر را دانلود و روی تلفن همراه خود نصب کنید. بعد از بازکردن اپلیکیشن باید رمز عبور یا الگو تعیین کنید.

دانلود اپلیکیشن ارس نسخه iOS و اندروید

پس از نصب اپلیکیشن از طریق آموزش زیر اقدام به فعالسازی آن کنید.

1- ابتدا باید با مراجعه به یکی از شعب بانک دی نسبت به درخواست فعال‌سازی رمز اول یکبار مصرف یا رمز دوم یکبار مصرف کارت خود اقدام کنید.

2- سپس با ورود به نرم‌افزار از لیست بانک‌های موجود، بانک موردنظر خود را انتخاب کنید (بانک دی) و QR code دریافتی از طریق شعبه‌ بانک را پس از لمس دکمه‌ی «اسکن کن» اسکن کنید.

در این مرحله می‌توانید یکی از گزینه‌های رمز اول، رمز دوم یا هر دو گزینه را انتخاب کنید؛ سپس رمز فعال‌سازی دریافت شده از طریق پیامک را در محل مربوطه وارد کنید.

3- سپس یک عدد حداقل ۶ رقمی را به دلخواه به‌عنوان پین کد در محل مربوطه وارد کرده و دکمه‌ تائید را لمس کنید.

4- پس از این مرحله در بازه زمانی سه دقیقه، رمز یکبار مصرف تولید و قابل مشاهده است؛ این رمز در تمامی درگاه‌های پرداخت قابل استفاده است.

 

متخصص گرامی، اگر به هر دلیلی نتوانستید رمز یکبار مصرف خود را فعال کنید حتما با پشتیبانی اسپارد تماس بگیرید یا به شعبه بانک صادرکننده کارت خود مراجعه حضوری داشته باشید.

مشاهده لیست آموزش دیگر بانک‌ها

 

دیدگاه‌تان را بنویسید.