راهنمای فعالسازی رمز یکبار مصرف – پست بانک

متخصص گرامی، به دلیل تغییرات سیستم بانکی، شما از این به بعد نیازمندید تا از طریق رمز یکبار مصرف پرداخت‌های اینترنتی خود مثل افزایش اعتبار (پرداخت کمیسیون) در اسپارد را انجام دهید.

این آموزش مخصوص دارندگان کارت “پست بانک” است. اگر کارت شما متعلق به این بانک است ادامه آموزش را مطالعه کنید در غیراینصورت لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا لیست بانک‌ها را مشاهده کنید و سپس بر روی نام بانک خود کلیک کنید.

مشاهده لیست آموزش دیگر بانک‌ها

اگر شما دارنده کارت “پست بانک” هستید آموزش زیر را تا پایان مطالعه کنید. ما تمام روش‌های دریافت رمزهای یکبار مصرف را به ترتیب آموزش خواهیم داد.

 

پویا سازی رمز دوم کارت به دو روش قابل انجام است:

الف ) روش اول: نصب برنامک رمز ساز یکبارمصرف طراحی شده توسط بانک

            1- دانلود برنامک از لینک زیر و فعال سازی از طریق مراجعه به شعبه (راهنمای کاربری)

            2- دانلود برنامه از لینک زیر و فعال سازی از طریق سامانه اینترنت بانک (راهنمای کاربری)


ب ) روش دوم : دریافت رمز دوم یکبار مصرف از طریق پیامک

– کلیه مشتریان به منظور استفاده از هریک از دو روش فوق می بایست به شعبه مراجعه و نسبت به تایید شماره همراه خود اقدام نمایند.
– ارائه خدمت مذکور برای کلیه مشتریان با هریک ازروش یادشده (نصب برنامک بانک / دریافت پیامک از سامانه هریم) رایگان بوده ودر این خصوص هزینه ای از مشتری دریافت نمی گردد.

درصورتی که مشتری مایل به نصب نرم افزار تولید رمز یکبارمصرف در گوشی همراه خود نباشد، صرفاً حضور در شعبه به منظور تایید شماره همراه کافی بوده و با این روش رمز دوم یکبار مصرف در خدمات بدون حضور کارت (خرید از درگاههای اینترنتی، اپلیکیشن های پرداخت، اینترنت بانک، موبایل بانک و … ) به شماره همراه مشتری پیامک می گردد.

 

متخصص گرامی، اگر به هر دلیلی نتوانستید رمز یکبار مصرف خود را فعال کنید حتما با پشتیبانی اسپارد تماس بگیرید یا به شعبه بانک صادرکننده کارت خود مراجعه حضوری داشته باشید.

مشاهده لیست آموزش دیگر بانک‌ها

 

دیدگاه‌تان را بنویسید.