آموزش دکمه اعلام حرکت

متخصصین گرامی اسپارد، شما در این آموزش خواهید توانست نحوه استفاده از کلید اعلام حرکت را به تنهایی مطالعه کنید. از این دکمه باید زمانی استفاده کنید که به سمت منزل مشتری حرکت کردید.

1- پس از اینکه سفارش را پذیرفتید شما آن سفارش را در صفحه داشبورد خود می‌توانید مشاهده کنید.

2- بر روی سفارش کلیک کنید تا سفارش باز شود. همچون عکس زیر اگر به ساعت شروع سفارش نزدیک شویم، گزینه تماس با مشتری برای شما فعال خواهد شد، که شما با کلیک بر روی آن خواهید توانست با مشتری در تماس باشید. شما می‌توانید بر روی سفارش خود کلیک کنید و کمی به سمت پایین در همان سفارش بروید و دکمه “تماس با مشتری” را مشاهده کنید. با کلیک بر روی گزینه “تماس با مشتری” خواهید توانست شماره مشتری را مشاهده کنید.

3- دکمه “اعلام حرکت” همچون عکس زیر به مشتری و اسپارد اطلاع خواهد داد که شما به سمت منزل مشتری حرکت کرده‌اید. از این دکمه را زمانی که به سمت منزل مشتری حرکت کردید استفاده کنید تا آدرس کامل منزل مشتری به همراه نقشه برای شما باز شود. این دکمه 4 ساعت قبل از شروع سفارش به منظور استفاده باز خواهد شد و شما می‌توانید هر زمانی که به سمت منزل مشتری در حرکت بودید از این کلید استفاده کنید.

4- پس از آنکه بر روی گزینه اعلام حرکت کلیک کردید، گزینه تیک آبی رنگ را بزنید تا تایید شود.

5- پس از آنکه اعلام حرکت شما تایید شد، کلید “اعلام حرکت” به کلید “شروع سفارش” تغییر خواهد یافت. همچنین پس از کلیک بر روی کلید “اعلام حرکت” شما می‌توانید آدرس دقیق مشتری را مشاهده کنید.

آموزش‌های مرتبط

دیدگاه‌تان را بنویسید.