چند نکته کاربردی مهم در شروع به کار با اسپارد

در این مقاله چند نکته کوتاه و کاربردی را با هم مرور می‌کنیم. از جمله:

  1. نحوه دریافت سفارش جدید و وضعیت پذیرش سفارش
  2. دریافت سریع سفارش چیه؟
  3. تغییر صدای زنگ سفارش جدید

۱. نحوه دریافت سفارش جدید و وضعیت پذیرش سفارش

قبل از هر چیز فراموش نکنین که باید برای دریافت سفارشات جدید، وضعیت خودتون رو روی “پذیرش سفارش” قرار بدین. در غیر اینصورت هیچ سفارش جدیدی به شما ارسال نمیشه. برای تغییر وضعیت‌‌تون می‌توانین مطابق تصویر زیر از منوی پایین اپلیکیشن، وارد قسمت پروفایل (آخرین گزینه سمت چپ که با سه نقطه (…) مشخص شده) بشین. با انتخاب گزینه تغییر وضعیت می‌تونین وضعیت خودتون رو به پذیرش سفارش تغییر بدین و در این حالت سفارشات جدید به شما ارسال میشن. با لمس دوباره گزینه تغییر وضعیت به حالت عدم پذیرش سفارش میرید.

حالا کافیه منتظر باشین تا سفارش‌های جدید برای شما ارسال بشن.

۲. دریافت سریع سفارش چیه؟

یه گزینه نارنجی رنگ توی بخش سفارش‌ها وجود داره به نام دریافت سریع سفارش. این گزینه برای متخصصایی فعاله که بیشتر کار می‌کنن و نمیخوان منتظر بمونن که ما بهشون سفارش بفرستیم. این گزینه کمک میکنه که بتونین همه سفارش‌های موجود مشتری‌ها رو برای یک روز خاص ببینین و هر کدوم رو که دوست دارین انتخاب کنین. جذابه نه؟ پس سعی کنین سفارشاتون رو از ۱۵ تا بالاتر ببرین که این گزینه نارنجی رنگ براتون فعال بشه!

۳. تغییر صدای زنگ سفارش جدید

در حالتی که اپلیکیشن سفارش جدید بهتون پیشنهاد میده یه صدای زنگ خاص هم از گوشیتون پخش میشه که می‌تونید این صدا رو به دلخواه تغییر بدین یا حتی قطعش کنین. برای این کار کافیه به بخش پروفایل (از منوی پایین روی سه نقطه … لمس کنید) بشید و وارد قسمت “تنظیمات” بشید. تو این قسمت بعد از اینکه صدای زنگ رو انتخاب کردین تنظیمات رو ذخیره کنید.

آموزش‌های مرتبط

دیدگاه‌تان را بنویسید.